O nas

O nas

Markę hykka.design stworzyliśmy, aby wdrożyć zebrane na przestrzeni lat pomysły na nowe rozwiązania, dotychczas niespotykane w branży meblarskiej. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli oraz marketingu i sprzedaży online. Dzięki temu potrafimy sprawnie dostrzegać oczekiwania klientów i doskonale rozumiemy ich potrzeby.

hykka.design kładziemy nacisk na wysoką jakość produktów dopracowanych w najdrobniejszych detalach, które staramy się opisać w sposób rzetelny, zawsze zgodny z rzeczywistością. Wszystkie zdjęcia widoczne na kartach produktów powstają podczas autorskich sesji zdjęciowych. Nasze projekty są nieszablonowe, aby zapewniały wysoki poziom funkcjonalności, często jedynych w swoim rodzaju. Co równie ważne, wszystkie produkty wykonujemy w Polsce przy współpracy wyłącznie z polskimi wykonawcami i dostawcami materiałów.

Dbamy o to, żeby nasza polityka cenowa była prosta i przejrzysta. Nie stosujemy i nigdy nie będziemy stosować sztucznych promocji, a ceny produktów hykka.design są zawsze równe. W kontakcie z klientem stawiamy na szybką i sprawną komunikację, rzetelne doradztwo i wysoką kulturę obsługi.